![civil logo](/sites/default/files/styles/large/public/images/2024-06/logo_pelops%26amp%3Bcivil.jpg?itok=S-3mFnhB)
Εκ μέρους της Αντιπρυτάνεως Διοικητικών Υποθέσεων, Διεθνών Σχέσεων & Εξωστρέφειας, Καθηγήτριας Ε. Χατζηγιάννη. Θερμή παράκληση για την ανάρτηση του παρόντος στις ιστοσελίδες των τμημάτων σας.
✔️Είσαι φοιτητής/φοιτήτρια ή ανήκεις στο προσωπικό του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου και γνωρίζεις από σκάκι; ♟️
👌Τότε δήλωσε και εσύ συμμετοχή μέχρι τις 31/10 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: taslyb@go.uop.gr και γίνε ένας από τους 10 τυχερούς που θα εκπροσωπήσουν το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου στο διαδικτυακό Τουρνουά Σκακιού του Eunice. ♟️
🏆 To έπαθλο; ένα ταξίδι στην Ευρώπη 🛪 (voucher αξίας 320€ σε οποιαδήποτε χώρα με Πανεπιστήμιο μέλος του Eunice) 🎉🎉
📅 Το τουρνουά θα πραγματοποιηθεί στις 28 Νοεμβρίου και ώρα 19:00 (ώρα Ελλάδας) 🕖
Η εκδήλωση αυτή πραγματοποιείται στο πλαίσιο των δράσεων για τις εβδομάδες EUNICE (23/10-28/11). 🛈Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις εβδομάδες EUNICE μπορείς να βρεις εδώ 👉https://eunice-university.eu/eunice-weeks-2023/
![](https://civil.uop.gr/wp-content/uploads/2023/10/chess.jpg)