Image
![civil logo](/sites/default/files/styles/large/public/images/2024-06/logo_pelops%26amp%3Bcivil.jpg?itok=S-3mFnhB)
Αγαπητοί συνάδελφοι καλημέρα σας
Σας αποστέλλουμε την εγκύκλιο για το φοιτητικό στεγαστικό επίδομα 22-23 προς ενημέρωσή σας και ενέργειές σας. Σημειώνουμε ότι την επισυναπτόμενη εγκύκλιο την αποστείλαμε επίσης για ανάρτηση στη σελίδα της φοιτητικής μέριμνας http://foitmer.uop.gr/foititiko-stegastiko-epidoma/ με την παράκληση να κοινοποιηθεί και στα ιδρυματικά mail όλων των φοιτητών
Στην διάθεσή σας
Από το τμήμα φοιτητικής μέριμνας